Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Torrentelés és játék kérdésben...

Torrentelés és játék kérdésben tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Újratelepíteném a gépemet, mert telepítéskor rosszul partícionáltam és kevés helyet hagytam magának az op. rendszernek. És már nagyon sürgős lenne.


Szóval még mindig van 40 órám két torrentből, aminek visszaseedelése több napba telne nekem. Ha az újratelepítés után újra letöltöm, akkor visszaseedelhető?


Illetve Sims 4-es eddig játszott tartalmakat nem ment a játék, amit ha újra bemásolnék újratelepítés után, akkor ott folytathatnám, ahol abba hagytam?



2016. márc. 11. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:

"Újratelepíteném a gépemet, mert telepítéskor rosszul partícionáltam és kevés helyet hagytam magának az op. rendszernek"


általános tévhit hogy csak telepítéskor lehet partícionálni.. vannak rá partíció manager programok de a windows is tud korlátoltan partíciókat kezelni persze kis eséllyel előfordulhat az adatvesztés így a legfontosabb dolgokat illik lementeni előtte..

2016. márc. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ó. Erről még nem is hallottam. Nos akkor utánaolvasok. Már csak ez a két problémám van, a lényeget mentettem lemezre. Köszönöm az információt!
2016. márc. 11. 15:50
 3/5 anonim ***** válasza:

egyébként a torrentet ha újra letöltöd akkor valószínűleg folytatod a seedelést de akkor ugyebár 2x annyit kell seedelni..

a sims mentéseket pedig valszeg le tudod menteni viszont emlékeim szerint sokat foglalnak átlagos mentésekhez képest

2016. márc. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egy kis problémám akad.

[link]

Ezen a videó alapján csináltam:

https://www.youtube.com/watch?v=Gi-tRu_PvJM de mikor elérnék ahhoz hogy a c:-t kiterjesszem nem engedi.

Ahhoz hogy programot töltsek le... nos nincs elég hely. Valami ötlet?

2016. márc. 11. 18:41
 5/5 A kérdező kommentje:
Megoldottam. A lapozófájlt át kellett helyezni a D meghajtómról
2016. márc. 11. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!