Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Xbox ONE vagy PlayStation 4?...

Xbox ONE vagy PlayStation 4? Többi lent :D

Figyelt kérdés
Sziasztok! Névnapom alkalmából elegendő pénz kaptam ahhoz, hogy vegyek egy játékkonzolt. Lehetőleg olyan emberek válaszát várom akiknek volt alkalmuk kipróbálni mind a két konzolt mert nem szeretnék belemenni a konzolháborúba xd. Ja és még annak örülnék ha leírnátok, hogy ez egyik miért jobb mint a másik vagy éppen miért rosszabb :) Válaszotokat előre is köszönöm :D

2016. márc. 11. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
név nap XDD üdvözlöm a politikus apukát és a család többi politikus tagját :D
2016. márc. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
mások névnapra egy like-ot kapnak csak XDD
2016. márc. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Heló!


Tele van a net olyan írásokkal, amik részletesen kivseézik, mit tud az egiyk és mit a másik.

Egyszerű google keresés, és több szász találatot, ha viszont csak magyar megfelelő, akkor is több tucatot kidob majd.


A legfontosabb kérdés viszont az exclusive játékok. Nyilván azt érdemes venni, aminek a felhozatala jobban érdekel. Nehogy az legyne, hogy mondjuk boxot veszel, és sóvárogsz egy Uncharted után, vagy fordítva, ps4 mellett döntessz, de halo és társai kellenének. Az adolgod most voltaképp, hogy eldöntöd, melyik gép felhozatala érdekel jobban.

2016. márc. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Így van.Egyik sem jobb egyébként a másiknál.A fejlesztők sosem fogják megcsinálni hogy például ps4-en szebb legyen egy játék mint xboxon,vagy fordítva,még ha ezt az erőforrások lehetővé tennék is.Nekem az xbox jobban bejön a windows és az UWP miatt,meg Gears Of War fan vagyok
2016. márc. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Szerintem a boxra fog esni a választás már csak a Windows 10 miatt is :D Ez a stream cucc a konzol és Win10 között működik rendesen?
2016. márc. 11. 16:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Működik.Ha normális interneted van semmi késést nem fogsz észlelni.
2016. márc. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha a barátaidnak xbox ván ("one" , szarvicc) akkor azt veszed.

Ha ps akkor azt. Ennyi.

Ha nincsenek barátaid akkor meg amelyiken jobbak a játékok számodra.

Nekem ps1,2,3,4 van egyébként meg egy x1. Mindet egyformán szeretem.

2016. márc. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!