Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Macbook white bovitheto?...

Macbook white bovitheto? Meddig? (Ram, ssd, hdd) Hany bites a rendszeruk?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy a kiadas eve szamit e valamit a tulajdonsagokban, de ha igen, akkor engem a 2008, 2009, 2010es gepek parameterei erdekelnek. Sajnos nem tudom, hogy a white es a white unibody masabb e barmiben is, de ha igen, akkor kerlek ezeket is kategorizaljatok kulon a leirt dolgokkal. (Ram, ssd, hdd, bit)

Egyelore meg csak gondolkozok hogy vegyek e, most mas fajta szinten apples gepem van. Allitolag a whitek nagyon jol bovithetoek.

Kerlek valahogy igy irjatok le a valaszt, irok egy peldat:

Macbook white 2009es 8 ramig, 320gb ssdig, 1 tb hddig bovitheto es 32 bites.

(Sajna azt nem tudom, hogy a bitek novelhetok e benne, kerlek erre is valaszoljatok!)

Valami ilyen atlathato, egyszeru valaszt szeretnek kapni, amilyet irtam peldanak, koszi:)



2016. márc. 15. 19:20
 1/2 CspCsj ***** válasza:

Hivatalos Apple lista: [link]

Kicsit bővebben: [link]


Pontos értékek nincsenek megadva, de:

- mindegyikben 2db DDR2-es memóriahely van,vagyis max. 2x2GB megy bele

- szabványos 2,5" SATA, vagyis 1TB-ig akármekkora SSD/HDD, 2TB-os már lehet, hogy kicsit szoros (pár milliméterrel magasabb)

- szinte mindegyik Core2Duo szériás processzor, vagyis 64bitesek, - a legkorábbi 2006-osok között van pár sima CoreDuo (T2500 - 1,83GHz) azok 32bitesek, de ugye cserélhetők 64bites modellre (minek?)

2016. márc. 16. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezeket már nincs sok értelme bővíteni. Az Apple által már nem támogatott gépek. Így a szoftverezésük sem olyan egyszerű. Persze meg lehet keresni a programok régebbi verzióit a neten.

Én lebeszélnélek ezekről a gépekről. Túl régiek már. Max 4-5 éves legyen, bár már az 5 év is kicsit necces.


[link]

2016. márc. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!