Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van ez a, , SkinChanger, ,...

Van ez a, , SkinChanger, , megtudnátok mondani hogy ezért jár-e VAC?

Figyelt kérdés

2016. márc. 16. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem igen
2016. márc. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
PLS csak olyan írjon aki tudja is és nem tippel!!!!!
2016. márc. 16. 16:38
 3/10 anonim ***** válasza:

Youtube-on "skin changer hack" néven van fent, az anticheat pedig pont a hackerek ellen van.


Ne legyél hülye, bármi aminél csak a gyanúja felmerül hogy megbuherálja a játékot, azzal kockázatot a VAC bant. Ehhez nem kell esküdözni és bizonygatni hogy márpedig biztonságos, mert ha mégis kitiltanak akkor te fogsz sírni miatta.


A másik a logika: abból van a Valve pénzének jó kis szelete, hogy megveszik, árulják, pénzt adnak a skinekért. Ha csak úgy ingyen ki lehetne cserélni, mégis ki fizetne értük? Nyilván ellentétes a működésükkel, ha te csalással megkerülöd a rendszert. Ha fel tudod fogni és ismerni hogy csalni próbálsz, már egyből be kellene ugrania: a csalókat kitiltják.

2016. márc. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen, haverom használja 2 hónapja és semmi
2016. márc. 16. 17:00
 5/10 A kérdező kommentje:
meg ezt csak te látod senki más, nem cserél ki semmit!! csak skint tesz a fegyóra
2016. márc. 16. 17:01
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy a Valve bejelenti hogy mikortól frissítik a rendszert ami kiszűri a módosítást, hogy bannoljon.

Ha kockáztatni akar, tegye. Max megveszi újra.


És ha tudod a választ a kis barátod példájából, akkor minek kérdezed?

2016. márc. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de miért bannolna? mikor az ember semmit nem ér vele?
2016. márc. 16. 17:04
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem azért bannol mert ez "csak egy skincserélő", hanem azért mert alapesetben nem módosítható ez. Hogy elérd a módosítást, ahhoz az eredeti fájlokban valamit felül kell írnod és módosítanod, különben nem látnád a cserét.


A fejlesztő viszont tiltja a fájlok módosítását, hiszen a tényleges hack is hasonlóan működik, átír bizonyos fájlokat ami által neked előnyöd származik. Tehát nem az ártatlan skin csere a baj, hanem az a folyamat amivel a cserét elvégzed.


Mondok egy másik példát, van egy bizonyos szín-feljavító kiegészítő, ami segít jobban felismerni az ellenséget és kicsit jobban látod, kevésbé olvad bele a környezetbe. És ezért is jár a VAC ban, mert a hatás eléréséhez módosítani kell az eredeti játékfájlokat, és mellékesen olyan előnyt szerezhetsz vele ami a többi játékost nem illeti meg -> csalás.

2016. márc. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem vacol csak ha printscreeneled és kirakod a steam profilodra.....magyar scene nagyjai is nyomatják úgyhogy nem kell aggódni :D
2016. aug. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én használtam több hónapig.

De mikor már sas-ba voltam nem nagyon, mert ki dob a maccsből és ha nem gyors a géped akkor buktad a meccset és bant is kapsz, nem VAC hanem cooldown-t én már nem hasuználom, de mikor a veszítettem skineket akkor abba hagytam, de ésrdemes kipróbálni!

2016. nov. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!