Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ki a kedvenc vidósod?

Robver kérdése:

Ki a kedvenc vidósod?

Figyelt kérdés

pl:

unfield

isti szalay


Nekem ő:


https://www.youtube.com/watch?v=zwQk7ioruZ8


2016. márc. 16. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Molnár Krisztián
2016. márc. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kszk2 ***** válasza:
ThatMumboJumbo / SkyDoesMinecraft / LinusTechTips
2016. márc. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
KittyPlays
2016. márc. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem nincs kedvencem, de van akinek van több jó videója is, míg másnak meg egy sem. Ha nevet kell mondanom, akkor talán Szirmai úr és az Ő filmkritikus csatornája nem rossz...van keresnivalója a YouTube-on és van mögötte némi szürkeállomány is. A játékos csatornákat nem szeretem, ha valami érdekel, akkor játszok vele inkább saját magam és nem érdekel, hogy ki hogyan vihog meg produkálja magát játék közben. Például pont Bturbo tök elviselhetetlen számomra (pedig éppen csak megnéztem egy-két fél videót, hogy ki is Ő), irritáló személy. A nézői rétegének velejét valószínűleg 10-15 éves korosztály adja ki. Sértődés ne essék, de ez az a színvonal. A hasonszőrű barátai is mind mehetnek a levesbe. Talán a The VR kiemelkedik picit tartalomban és minőségben (de nem mindig). LinustechTips szintén elfogadható szakmai oldal, bár ritkán látok ott olyat, amit már előtte nem tudtam meg meg a jobb minőségű hazai cikkekből és fórumokon.

Én a YouTube-ra vagy témára keresni járok vagy unalomból eltévedni rajta. Gyakorlatilag nem követek senkit.

2016. márc. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kszk2 ***** válasza:
Kifelejtettem még az előzőből "Zedaph"-ot, "SethBling"-et és "Vsause"-ot (Vsause 1 és D.O.N.G csatorna) szerintem nagyon színvonalasak :-)
2016. márc. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Magyarból 2 van ami nézhető a justvidman és a hollywoodnewsagency minden más amit szerettem tönkrement.Nagyon rég kinőttem már a gémpéy csatornákból(kivétel a kotaku highlight reel és az avgn azokat szoktam nézni) főleg mivel mindenhol ugyanaz megy senkinek nincs itt már személyisége lassan már meg se tudom különböztetni őket(nem lassan mostmár tényleg fingom sincs hogy mi a kül a sok hülyegyerek között).Inkább a "kreatívabb" dolgokat nézem pl AWE me(men at arms videók),britec09,Grant Thompson,Roman UrsuHack, Davie504,GreatScott!, NurdRage, kipkay
2016. márc. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tisztelem a válaszaitokat.Mindenkinek van kedvence.Valakinek (PL én)BTURBO,másnak UNFIELD, pl Az eggyik haverom.DE van akinek pamkutya.Szóval mindenkinek van kedvence.De ha van akit érdekel egy ilyen WTF kategóriás csatorna az nézze meg ezt: https://www.youtube.com/channel/UCsLiV4WJfkTEHH0b9PmRklw/fee..
2016. ápr. 11. 13:58
 8/9 anonim ***** válasza:
E.T. Phone Home... :)
2016. ápr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Vsause 1-3, Veritasium, MinutePhysics, MinuteEarth, SciShow and SciShow space, Kipkay,Grant Thompson, Nerdist, AMD, Scott Manley, Unbox Therapy, Cody'sLab, Computerphile, Numberphile, Tom Scott, Hydraulic Press Channel, 3kliksphilip, PBS Space Time, SpeirsTheAmazingHD, Derek Banas, carsandwater, It's okay to be smart
2016. jún. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!