Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől lehet, hogy két mindenbe...

Mitől lehet, hogy két mindenben azonos tableten ugyanaz az OTG kábel + y kábellel az egyik tablet felismeri a rádugott pendriveot és billentyűzetet, míg a másik nem?

Figyelt kérdés
Megegyezik az andoid verzió, tablet model is ugyanaz, kernel verzió szám is. Szóval minden.

2016. márc. 17. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha modell alatt azt érted mint például galaxy ace 3 akkor az kevés, ezen belül még vannak típusok.

S72727, 27275, 7275R, 7275L stb

Az önmagában kevés, hogy az android rendszer támogadja, hardveresen is alkalmasnak kell lennie az eszköznek rá.

2016. márc. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Modell alatt azt értem, hogy mindkettő samsung galaxy tab 2 7.0 mindkettő és mindkettőnek GT-P3110 a modell száma.


Amúgy mindkettőnek 4.12. az Android verzió száma és mindkettőnek 3.0.31 - 812001 a Kernelverzió száma. Gyakorlatilag pontról pontra megegyezik, mert mint írtam, a két tablet ugyanaz a modell. pár hónap eltéréssel lett vásárolva és a korábban vásáolton működik azonnal az OTG kábel, az újon meg nem.

2016. márc. 17. 11:15
 3/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

otg 1 eszkozzel sem mokodik vagy csak 2 vel?



beallitasaikat is egyeztetni kellene pl.

2016. márc. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
mert ha gyarto szerint otg t tamogat es nem mukodik akkor garizni kellene... ha viszont csak 1eszkozzel az erdekes, ez valami bealliatas dolognak tunik ("egyetlen eszkoz van engedelyezve" vagy valami hasonlo, persze ehhez lehet valami system fajlt kene atirni)
2016. márc. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
OTG csak az egyikkel nem működik a másikkal simán azonnal felismeri a rádugott eszközt. Egyébként minden beállítást ellenőriztem pontról pontra. Ugyanaz. Gondoltam rá, hogy a tablet csatlakozója rossz, de akkor gondolom tölteni sem töltene, azt meg csinálja rendesen.
2016. márc. 18. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!