Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Számítógép újraindul, kék...

Számítógép újraindul, kék képernyő jelenik meg es hibat ir ki, kikapcsol, ujrainditasnal valamilyen modul mukodese leallt-ir ki. ez virus? Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés
2016. márc. 18. 09:01
 1/4 axonbite ***** válasza:
szerintem új telepítés lesz megsérült a rendszer.
2016. márc. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 coopper ***** válasza:

Szia.


1. Nézd meg (Pendrive / CD-ről indítható live rendszer segítségével), hogy készül-e minidump file, a kék halál után. Ha nem készül minidump file akkor állítsd be hogy készítsen minidump filét kék halál esetén a rendszer : [link]


2. Ha ez megvan a következő kék halál után, mentsd ki a készített minidump filét egy pendrivére (szintén pendrivéről/CD-ről inditott live rendszerrel bebootolva) és egy másik gépen elemezd ki ehhez program : [link]


Az elemzés után lehet tovább lépni, annak függvényeként mi a hiba. Ha a hibát driver és ilesztőprogram okozza akkor az adott eszköz driverének frissitése újabb vagy régebbi driverre megoldhatja a gondot.


Sok sikert.

üdv.

2016. márc. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a segitseget, jofejek vagytok! tehat az van hogy , page fault in nonpaged area hiba van...most probalgatok dolgokat amit talaltam egy oldalon errol.. es megprobalom azt is amit javasoltatok, bar eleg szoke vagyok ( szo szerint) ezekhez, de mondjuk a fel eletem gep elott toltottem szoval csak menni fog ..kozbe a gyerek szetpakolja a ruhakat. :D kösz megegyszer sracok
2016. márc. 18. 14:25
 4/4 A kérdező kommentje:
telepitettem egy driver boostert es most nincs tobb kek halal legalabbis egyelore :)
2016. márc. 21. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!