Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Android teljes biztonsági...

Android teljes biztonsági mentés Galaxy S4-ről Galaxy S7-re?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdés, hogy csináltam (Samsung) Smart Switch, és Kiest 3 programjával biztonsági mentést a Galaxy S4 telefonról, és ezt a mentést fel tudom-e tenni ha mondjuk van nálam egy Galaxy S7? Például: A régi programokat egy az egyben felteszem az S7-re akkor azoknak a programoknak az adatait a régi S4 mentéséből helyre tudom állítani? Vagy kézileg mentsem le az S4 Android -> data és obb mappáját és miután feltelepítettem az S7-re akkor másoljam át és írjam felül ezeket? Azt tudom, hogy az S7-en már 6.0 fut az S4-en meg 5.0 és lehetnek kompatibilitási problémák, de működhet? Még egy kérdés, hogy ha memóriakártyára át vannak helyezve az alkalmazások és ugye a Smart Switch vagy a Kies csak a telefon belső memóriájából menti a programok adatait stb. akkor ha újrarakom a telefont és visszaállítom a backupot akkor ugyan olyan állapotban lesznek a programok, hogy beteszem az SD kártyát és egyből minden pöccre megy? Viszont ha ezt a backupot nem tudom feltenni mondjuk az S7-re és kézileg töltöm le az áruházból az alkalmazásokat akkor ugye azoknak nincs köze az én régi SD kártyámhoz, és ha beteszem akkor nem is fogja látni a régi adatokat? Érdemes minden alkalmazást visszarakni a rendszermemóriába és úgy mentést csinálni az egész telefonról és S7-re rakni (ha lehet) vagy mik a lehetőségek? Olvastam, hogy elvileg a régi alkalmazásokat mondjuk játékoknál, hogy ha egyszer eljutottam egy bizonyos szintig és be van kapcsolva a Google szinkronizálás akkor egy az egybe visszateszi a játékot és vele minden mentést, de én ezt próbáltam, hogy egy kijátszott játékot, amit már nem használtam letöröltem és újra telepítettem a "Saját alkalmazásaim" menüpontból, és zéró adat volt, előröl kellett kezdeni. Túl sok kérdést tettem fel, elnézést érte, de nem akarok 5 topikot nyitni, hogy választ kapjak. Köszi! :)

2016. márc. 18. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztonsági okokból, egyes részei a mentésnek, csak Arra telefonra tehető vissza, amelyikről eredetileg mentették. Viszont, a Smart Switch, ha a két telefont összekötöd USB kábellel, akkor elvileg mindent át tud helyezni.
2016. márc. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ja, a Smart Switch feltelepítendő mind a kettő telefonra.

A játék mentések csak akkor működnek, ha bejelentkeztél a Playre a játékkal. De ezt nem minden játékban lehet.

2016. márc. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!