Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Bluetoothos fejhallgatóval...

Bluetoothos fejhallgatóval lenne problémám. Hogy kell használni?

Figyelt kérdés

Szoval vettem egy fejhallgatót, amit lehet kábellel is használnii meg bluetoothosan is, és feltöltöttem a fejhallgatót, és most olvasom az utasításokat is, hogy hogy kell kapcsolódni meg bekapcsolni meg ilyenek.. de bárhogy próbálom, nem tudom a telefonommal össze kapcsolni miért nem? vagy lehetséges egyáltalán? Huawei telefonom van ha ez számít.


És ha lehet normális válaszokat várok és ha túl egyszerű lenne ne fikázzatok ha lehet mert az ilyen számítástechnikai dolgokhoz az agyam 0 :D

Szoval előre is köszönöm a válaszokat



2016. márc. 19. 15:16
 1/3 axonbite ***** válasza:
bluetoth beállításoknál nézd meg nem e rejtett a telefonod
2016. márc. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 axonbite ***** válasza:
na mi a helyzet? annyira nem reagálsz az ember azt sem tudja segített amit mondott vagy sem esetleg találjunk ki mást.... legalább vedd a fáradságot ha én is vettem.
2016. márc. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem nem az a probléma.. de nem tudom mi a problémád, bocsánat, hogy nem nézegetem minden percben...
2016. márc. 19. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!