Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Üdv mindenkinek! A watch dogs...

Üdv mindenkinek! A watch dogs pc játékban 7 eltűnt személyt kell megtalálni, megtaláltam a 6. személyt de nem oldja fel az utolsó feladatot, néztem videókat a 6. megtalált személy után feloldódott mindenkinek a 7. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2016. márc. 19. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
eredeti?
2016. márc. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen jogtiszta nem kalózverzió
2016. márc. 19. 20:23
 3/7 A kérdező kommentje:
Az összes videón amit láttam megtalálták a 6 személyt aztán egy ismeretlen telefonált és feloldódott az utolsó küldetés de nálam semmi nem is jelzi a térkép de még a fegyverkereskedelem feladatokat sem minden ctos torony fel van oldva
2016. márc. 19. 20:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát a legvalószínűbb tényező a törésből eredő hibás működés, de ha azt mondod, hogy eredeti, akkor ez nem játszik. A játékhoz minden frissítés le van töltve? Lehet, hogy egy bug, amit azóta már javítottak, csak nem naprakész a játékod.
2016. márc. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bevan állítva az automata frissítés mindig ellenőrzi mikor megnyitom a uplayt.
2016. márc. 19. 21:14
 6/7 axonbite ***** válasza:

én nem ismerem a játékot de megpróbálok idekontárkodni egy segítséget:

https://www.youtube.com/watch?v=jyKRbqhKpAQ


remélem segít

2016. márc. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sikerült megcsinálni :)A kampány feladatokat ios csinálni kellett és így feloldódott az összes :)
2016. márc. 20. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!