Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Film, videó közben a hang...

Film, videó közben a hang eltorzul egy pillanatra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a problémám, hogy a kb. másfél éves számítógépünkön mikor filmet nézünk, vagy egyszerűen csak a youtube-ot használjuk, sokszor a hang helyett egy pillanatra olyan hang lesz, mint mondjuk a filmekben mikor megráz valakit az áram. Sajnos máshogy nem tudom leírni :D


A másik fura dolog, ez ma volt először, hogy hirtelen fekete képernyő (mintha áramszünet lenne), de aztán 1 másodperc és újra volt kép, de egy tök más háttér jelent meg egy pillanatra és csak aztán adta be a netet ahol bogarásztam...Komolyan, mintha valaki más gépét láttam volna egy pillanatra ( de ezt már lehet csak beképzelem ).

Mert az utóbbi időben lassabb a gép és félek, hogy valami kedves ember bogarássza valahogy a gépet :D



2016. márc. 19. 21:51
 1/1 A kérdező kommentje:
Valamint még internetezés közben, tegnap óta, sokszor hirtelen csak a nagy fehérség látható....aztán ha frissítek megjavul.
2016. márc. 19. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!