Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezen menne a Windows 10? Mert...

Ezen menne a Windows 10? Mert azt írja a gép, hogy kompatibilis, de félek, hogy valami mégse lenne oké.

Figyelt kérdés

Elég régi az asztali gépem, de mivel a laptopom féltem, ezért ezen tesztelném először:

Processzor: Intel Pentium Dual CPU E2180 2x2.00 GHz

RAM: 1 GB

Lehet ez így kevés, de többet nem tudok mondani a gépemről.

Bocsi, ha nem vagyok eléggé szakértő, 15 éves vagyok és lány. (:



2016. márc. 23. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha teheted ne frissíts semmit win10-re, mert csak a gond lesz.

Sokaknak nem lett hang a gépen. Természetesen meg lehet csinálni a hangot a gépen, de ahhoz érteni kell hozzá.

2016. márc. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, hallottam erről. De szerintem akkor helyes drivert kell felrakni, nemde? Csak van valami leírás róla az interneten. Bár úgy hallottam felfrissítés után arra az edetre,ha nem tetszik, megtartja egy hónapig az előző oprendszer képét. Ja, és ha felfrissítem, akkor a driverek megmaradnak vagy külön le kell szedni őket?
2016. márc. 23. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!