Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Levegős a telefonom fóliája,...

Levegős a telefonom fóliája, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ma jött meg a rendelésem, rendeltem a telefonomra egy üvegfóliát. A védőréteg lehúzása után kb fél percen belül rátettem a telóra , aztán picit még igazgatnom kellett, egyszer felszedtem de vissza is cuppantottam azonnal. Viszont a széle mindenhol eláll, nem tapad rá. Mit lehet csinálni vele? összevissza simogattam fél órán keresztül a törlővel amit adnak hozzá de nem akar rátapadni.

2016. márc. 23. 18:57
 1/5 anonim válasza:
Nekem is ilyen, nem hiszem hogy sokat lehet vele kezdeni, pedig az enyémre olyan tette fel aki "ért hozzá", valamint ez már a második üvegfólia, és az előző is ilyen volt.
2016. márc. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Először zsírtalanítani kellett volna a kijelzőt - például alkoholos szemüvegtisztító kendővel. Jó alaposan meg kell törölni - nem azzal a szarral, amit adnak hozzá, mert az nem való semmire sem. Szép lassan kell húzni a fóliavédőt, miközben igazgatod rá a kijelzőre a fóliát és a mellékelt keményebb papírral ki kell nyomkodni a levegőt illetve annak a mentén kell húzni a fóliát, ha rányomod, kitolja a levegőt a fólia alól és nem lesz puklis.

Ha elrontottad, a legegyszerűbb leszedni az egészet, és előlről kezdeni a folyamatot, de ne tedd tönkre a fóliát, szóval óvatosan!

2016. márc. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: üvegfóliáról van szó és zsírtalanítottam...azzal ami hozzá volt, de ugyanolyan mint a szemüvegtörlő az is, csak kisebb szóval nem értem a különbséget. :D és úgy tettem fel ahogy videókban láttam youtube-on. Mindegy túlélem csak nem értem nekem miért lett ilyen...de 1. válaszolónál látom, hogy nem csak én jártam így...
2016. márc. 23. 19:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztaltam, hogy nem csak kisebb, vékonyabb is illetve a szálsűrűsége is gyatrább annak, amit adnak hozzá. Persze ez attól függ, melyik gyártó melyik terméke.

valószínűnek tartom, hogy amikor törölgetted, akkor a kijelző szélére került a sok kosz, ahogy húztad le a közepéről és ezért lett a széle olyan. Meg lehet tisztítani a fóliát is? Ha igen, akkor mosd le - a kendőt a ragadós felén nem ajánlom, mert dobhatod is ki akkor a rátapadó szálak miatt

2016. márc. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
X-protector fólia, 0,3 mm-es és ilyen tapadós a másik fele, kizárt hogy lehetne mosni, tuti tönkretenném vele :D most már mindegy így marad...rontanék csak a helyzeten szerintem bármit is csinálnék. És ja lehet odabigyóztam a koszt, dehát mindkét oldalára...? eh...nem tudom.
2016. márc. 23. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!