Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni a rendszerem...

Tudnátok segíteni a rendszeremet helyrehozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A problémám az,hogy szerintem 2x van fent a Windowsom.

Múltkor néztem duplikált fájlokat a gépen (duplikált képeket töröltem) nah és kidobott rengeteg rendszerfájlt ami 2x van meg. Illetve megnéztem azt a partíciót ahova fel van rakva a windows és gyanús módon 57 gb-t foglal,és szerintem nincs ekkora a windows.

Hogyan tudnám megnézni ezt? Vagy amiket láttam duplikálva az csak valami biztonsági mentés vagy ilyesmi volt?

Nem 2 windows indul egyszerre,hanem olyan mintha nem lett volna rendesen leformázva a vinyó és egyes dolgok 2x annak meg. (jó néhány 100-1000 rendszerfile)

Hogy tudnám megnézni,hogy ez biztos hogy így van-e,és nem csak 1 programot pl duplán raktam fel vagy valami?


Illetve hogyan tudnám eredményesen kitakarítani a registry filékat, egyéb windows szemeteket? Ccleanert használom,újra húzni meg nem akarom.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. márc. 23. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ments le minden fontos adatot és gyaluld le a HDD-t Gparted Live-al,utána mehet egy normális újratelepítés.
2016. márc. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pont, hogy ezt akarom elkerülni. Most frissítettem Win10-re 1 hete.

Illetve semmi különösebb probléma nincs,szépen gyorsan indul a windows. Csak furcsáltam,hogy a program kidobott nehány 100-1000 duplikált fájlt,amit rendszerfájlnak néztem.

2016. márc. 23. 20:07
 3/4 fersk ***** válasza:
A régi Win-ed fent van még, hiszen ha nem tetszik a frissítés (a 10-es), egy hónapig lehetőséged van vissza állni a régire.
2016. márc. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 fersk ***** válasza:
'visszaállni' :)
2016. márc. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!