Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen brute force program...

Czinkóczi Márk kérdése:

Milyen brute force program létezik erre a problémára?

Figyelt kérdés
Milyen program létezik ami egy brute force módszerrel próbál 6 számjegyű számsort feltörni egy adott weboldal adott mezőjén belül? Esetleg hogy lehet megírni egy ilyen programot?

2016. márc. 23. 23:28
 1/8 fersk ***** válasza:
Ugye tudod, hogy ez törvénybe ütköző? Vigyázz, az NSA az ilyen ('brute force') kulcsszavakat is figyeli? :D
2016. márc. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elég gáz kezdésképp, hogy brute force-szolni akarsz és a teljes neveddel vállalod mindezt... Ha kapsz rendőrségi idézést, tudd, hogy innen vették az infókat :D
2016. márc. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#1,#2 értem a poént, de ennyi hülyeséget hogy tudtok összehordani? :D


1) megtanulsz egy programnyelvet és ismerkedsz a ciklusokkal

2) elmélyedsz a http protokoll post/get kéréseiben és hogy ezt hogy tudod hasznosítani az általad már ismert programnyelvben

3) kipróbálod a saját weblapodon -> siker -> örülsz

4) kipróbálod bárki más oldalán -> konstatálod, hogy a többség kapásból letilt a p***ba ip alapján 24 órára, ha ilyesmivel próbálkozol. az oldalak/szerverek 99%-a szűri! szóval hajrá... :)


egyébként pedig a kutyát nem érdekli ha ilyesmivel szerencsétlenkedsz, mert biztos vagyok benne, hogy semmit nem érsz el így. az én gépemet ssh-n folyamatosan megpróbálják felnyomni Dél-Amerikából és Kínából. 3x próbálkoznak, majd egy időre tiltólistára kerülnek..

(bár lehet hogy azokat a tartományokat véglegesen oda fogom tenni, hogy a naplóbejegyzéseket ne szaporítsák)

2016. márc. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 fersk ***** válasza:

@wdhun:

Mire a kérdező túljut az 1-es és 2-es ponjaidon, ez a feladat már nem fogja érdekelni. :)

2016. márc. 24. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok járatos ezekben a programokban, neveket nem tudok mondani, de ha nekem kellene egy ilyen akkor írnék egyet C#-ban...


neked egy program kell ami 100000-999999-ig végig próbálja a számokat egy post metódusban és keresi a jó megoldást...igen ám, de honnan tudod, hogy jó az adott megoldás?

Am ez egy kb 30 perces, 1 órás munka, de talán még annyi sincs...persze ehhez kell tudnod programozni az adott nyelven és jól kell tudnod használni a google-t :)


miért lenne neked szükséged ilyen programra?


23F

2016. márc. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#3 a második vagyok: vess egy pillantást a zöld mezőben lévp kérdés tetejére, hogy ki kérdezi mindezt, én innen vettem.
2016. márc. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 Jajj... hogy te ezt komolyan gondoltad? Poénnak pedig jó lett volna. :(


1) Igen, látom ott van egy név. (Bárki használhatja ezt a nevet, tehát lehet álnév is!) Ha esetleg valami netes celebről lenne szó, akkor bocsi, de nem követek ilyen "híres" személyiségeket, szóval ilyen tekintetben nekem ez semmit nem mond.

2) Mint említettem, akár én is használhatnám ezt a nevet. Ha pedig tételezzük fel igazi... hát fogadjunk nem ő az egyetlen az országban aki ezzel a névvel él!

3) A rendőrség nem foglalkozik ilyen piti marhaságokkal.

4) Amennyiben tényleges adatlopás történik és tesznek feljelentést akkor indul nyomozás. Ami hidd el, nem a gyakorikérdések böngészéséből áll! :D Semmit nem jelent ez.. szerver logokat néznek, szolgáltatóktól kérnek ki infókat stb... illetve a lehetséges (adatlopást elkövető) gépet lefoglalják.. ennek meg van a maga módja.


Szóval poénnak jó volt, de inkább vegyük úgy, hogy nem írtál semmit utána... :)

2016. márc. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#2,6:

Hülyeség amit írtál...

Én írtam pl flooder programot amit feltudtam volna használni károkozásra mégsem arra használtam...

Attól, mert valakinek kell egy ilyen program még nem feltétlen illegális használatra, pl vannak olyan weboldalak amik direkt azért jöttek létre, hogy "hackeld meg őket", de ez csak játék, X szint van amiken végig kell menned és mindig az a cél, hogy sikeresen teljesítsd az adott szintet...

Persze benne van a pakliban, hogy illegális tevékenységet akar vele folytatni a kérdező, de nem egyből erre kell gondolni...legalábbis én programozóként egy csomó olyan kódot írtam már amivel tudnék kárt okozni mégis egy rendszer fejlesztésére, tesztelésére használtam az adott kódot és nem másnak csináltam problémát...


23F

2016. márc. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!