Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a Sony...

Vincze Adolf kérdése:

Mit csináljak, ha a Sony XPeria U-m nem boot-ol be? Több Lent!

Figyelt kérdés
Na szóval az van,hogy éjszakára nem tettem fel töltőre.Reggel mikor felkeltem majdnem teljesen le volt merülve így hát feltettem töltőre.Ezzel kb. egy időben rányomtam a Facebookra...és a telefon lefagyott.Vártam egy kicsit hátha "elmúlik a fagyás".Mivel nem tudtam semmiot csinálni ezért kiszedtem az akkumulátort,visszaraktam.Ismét feldugtam tölőre és bekapcsoltam.Rezzent,elkezdett bootolni,de az "XPeria" feliratnál nem jut tovább.Már vag ykét órája ezt csinálja,de semmi.Neten is próbáltam utána nézni de ott se jutottam sokra.Eléggé sürgős lenne,légyszíves valaki segítsen!

2016. márc. 25. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:

bootloopnak tűnik

hard reset megoldhatja, de törlődik minden adat a telefonról

2016. márc. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az nem baj,ha minden törlődik mert gépen az összes képről,videóról,zenéről van másolat,úgyhogy ez nem akadály.De letudnád írni,hogy a hard reset-et hogy kel megcsinálni?
2016. márc. 25. 15:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Xperia telefonokon nincs hard reset (legalábbis ha gyári a szoftver). Mindenképp szoftverfrissítést kell csinálni.


[link]

2016. márc. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi!
2016. márc. 25. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!