Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Akinek Lumia 735-öse van és...

Akinek Lumia 735-öse van és felrakta rá a WP 10 végleges verzióját annak mik a tapasztalatai? Gyorsabb lett? Lassabb lett? Hogyan változott a készenléti idő? Milyen appok nem kompatibilisek az új rendszerrel? (Egyedül a Here-ről tudok)

Figyelt kérdés

2016. márc. 26. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 640 van ugyan, én is a rendes verziót tettem rá, de nem vagyok tőle elájulva. A görgetés nagyon gagyi, nehéz kezelni. Az értesítések nem jelentek meg a gyorsnézet képernyőre, igaz erre megérkezett a javítás. Az edge-el vegyesek a tapasztalataim. Gyenge wifinél is jól dolgozik, jobban mint az elődje és jobban mint az androidok. Ajánlották hogy telepítés után csináljak hard resetet meg is tettem. Előnye az volt hogy az akkuidő javult. Előtte telepítés után 9 óra alatt 69 % ra lement, hard reset után ugyanennyi idő alatt 93%-ra esett csak. A billentyűzete nekem bejön, főleg hogy végre van kurzormozgató benne. Viszont az edge-ben nem tudok googlera váltani csak a binget erőlteti alapértelmezett keresőnek. Az értesítések beállításainál nem mutat sok programot, úgy mint skype vagy viber. Elég gyakran érkeznek rá javítások, de nem valami kiforrott, nem ajánlom még.
2016. márc. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1 nincs lumiám de olvastam, hogy a googlét is be lehet állítani alapvető keresőnek csak először be kell ütni, hogy google.com és valahol a beállításokban. jobban nem tudom. De az biztos hogy be lehet állítani a googlét is.
2016. márc. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

1#-es edge->beallitasok

Ott lesz :)

Nekem tetszik a win10, nekem is eppen lumia 735-om van. Eloszor kicsit be-be buggolt de ez egy nap alatt eltunt mert jott valami frissites ra.

Akkurol nem tudok nyilatkozni, mert most hogy szunet van ejjel-nappal nyuzom a telom ugyhogy olyan 20-21ora korul toltore kell tegyem. Aktiv hasznalat mellett bo (nagyon boo)fel napot kibir foleg hogy altalaban 5%nal teszem toltore a telom, ha nem megyek sehova.

Alkalmazasoknal tul nagy valtozast nem vettem eszre, a facebook appnak a desingje megvaltozott, plusz candy crush jelly van, persze biztos van meg mas is de annyira nem tanulmanyoztam meg, nagyjabol 3-4 napja van rajta a win10

Lassabb es gyorsabb se lett szerintem.

2016. márc. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A google beállítása sikerült. Mégpedig úgy hogy beütöttem, hogy google.hu utána rámentem a kereső beállítására, ott már írta is hogy új keresőmotort érzékelt, aztán ráböktem. Az ie-hez képest itt már a címsorból írva is adja a javaslatokat. Viszont az edge jó pár oldallal megküzd sokat gondolkodik.
2016. márc. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!