Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » MineCraft ingyen szerver hosting?

MineCraft ingyen szerver hosting?

Figyelt kérdés

Kellene egy ingyen minecraft szerver hosting, aki tud, linket...

Nem kell túl nagy szerver, elég kb 15-20 játékos, a tárhely sem kell, hogy olyan nagy legyen, de lehessen normálisan használni. (ha lehet, ne olyat, ami 2 óráig megy, vagy egy pár nap és többé nem indítod el!)



2016. márc. 26. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
nem él ingyen senki, nem hiszem hogy pár ezred ne lenne hostingra
2016. márc. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Esetleg, ha van valami jó haverod, akinek szerver gépe van fölösbe, akkor talán megoldható lenne ingyen. (max az áramot fizetnéd vagy valami)

De egyébként nem. Senki sem fog neked hostolni, főleg egy 15-20 slotos szervert. Az azért annyira nem kicsi...

Egyszerűen z nem éri meg senkinek rajtad kívül :D


Esetleg, ha valahogy ügyesen egy kis pénzt tudsz kihozni a szerverből, akkor 1 részét lehetne fedezni a kiadásoknak.


Egyébként pedig néhány ezer egy szerver. Ha haverokkal akarsz valamit szerverszerűséget alkotni, akkor összedobjátok a pénzt és havi szinten nem drága.

2016. márc. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Adsz nekem ingyen egy tv-t csak úgy? Nincsenek túl nagy igényeim. Legyen 4k-s lehessen rajta internetezni és ne menjen tönkre ha 2 hétig egyfolytában megy. :) Na megveszed?
2016. márc. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Olyan nincs, mint ez, csak az az időt meg tudom hosszabbítani az eredeti idejére, mint amikor először indítottam? [link]


úgy mint ennél: [link] hogy amikor nemsokár lejár az idő, akkor frissítek egyet és így akár örökké is mehet a szerver, csak nem 1-2 órás, hanem, mint az előző link...

2016. márc. 27. 10:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, nincs. Vásárolj szervert, vagy hagyd az egészet. Szerinted, ki fog neked ingyen szolgáltatni szervert? Ha van 6-8-10 ezer forintod, vegyél. Én is 4 éven át fizettem a szerverért, havi 10+ ezret.
2016. márc. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%
nem kell neked ingyen szerver, játsz a mateworld szerveren ip: mateworld.ca | ez a szerver 4 éve fut, és még fog vagy 10x annyit.
2016. márc. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Minehub.co


Ingyen szerver hosting

2021. nov. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Valamelyik gyökér ingyenes hosting kileakelte a jelszavam valamikor pár éve, szóval soha többet most már. xD

Inkább fizetek valami olcsó szar contabo vps-t.

2021. nov. 5. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!