Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Cd-t szeretnék írni, a Nero...

Cd-t szeretnék írni, a Nero sikeresen végigviszi de a CD és meghajtó a művelet végén érintetlen. Mi lehet az oka? Kiválasztottam a meghajtót a Nero programjában!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 16:00
 1/9 A kérdező kommentje:
Kiirja hogy Cd irás kész, de a Cd-n még mindig tök üres!! A meghajtó led-je se villog, nem pörög fel nem csinál semmit!! Lehet hogy nem kommunikálnak egymással?
2010. ápr. 4. 16:02
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztos a fizikai írót adtad meg nem az image-t?
2010. ápr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Image-t mindig kéri menteni a gépre csak utána áll neki írni. Kell még ezzel valamit csinálni a mentésen kivül? KIjelölöm a meghajtót, elmentem az image-t(nem tudom minek) de a meghajtó nem regál, az író a semmibe ir!
2010. ápr. 5. 08:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyisd le a menüt ott, ahol látod "image" és állítsd az íródat a fizikai íródra, ne az image-ra. Képfájlt csinálsz azzal és azért nem tudod lejátszani.
2010. ápr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam, nem lehet! Csak az Image van a listában, a fizikait nem ismeri fel! Nincs választási lehetőség!
2010. ápr. 7. 08:55
 6/9 anonim ***** válasza:

Próbálj altert>>> [link]

ez tök jó. A sajátgépben látszik fizikai íród ikonja?

2010. ápr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen látszik, de ha üres a meghajtó és rákattintok az ikonjára nem pörög fel megvizsgálni a tartalmat csak kiirja hogy üres tegyek be lemezt. Bár lehet ez normális, mert bekapcsoláskor szokta vizsgálni meg akkor ha kinyitom-becsukom.

Az újfajta Nero-kat nem engedi telepíteni!! Max. a 6.0.16-ig!

2010. ápr. 8. 09:35
 8/9 A kérdező kommentje:

Most lett kicserélve szervzizben, mert nem olvasott és ki sem nyílt! Azóta olvas, de irni még mindig nem. Pedig elvileg képes rá hisz DVD-RW.

Ajánlották, hogy frissitsem a firmware-jét de félek ezzel elszállna a gari másrészt nem is olyan régi az..

2010. ápr. 8. 09:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Próbáld eltávolítani, újratelepíteni a driverét az írónak(eszközkezelő) + Ashampoo...
2010. ápr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!