Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A linken található multif....

A linken található multif. Nyomtatót vásárolnám meg. Tud színesben nyomtatni, szkennelni? A gyárilag benne lévő kazettával mennyit tudok nyomtatni? Mi a neve a kazettának, amit + vennék hozzá? Win10-hez jó?

Figyelt kérdés

[link]


Köszönöm szépen.


2016. márc. 27. 13:12
 1/6 Dongaben ***** válasza:
Ez a készülék elsősorban irodai használatra javasolt. Nyomtatni, fénymásolni fekete-fehérben tud (Szerintem szkennelni is csak úgy...). MLT-D111S Fekete Toner való hozzá. 1000 oldalt tud nyomtatni vele. (Ez gyári adat, valójában jóval többet...)Elméletileg Win 10 nem támogatott...Otthoni használatra nem ajánlanám...
2016. márc. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lajos54 ***** válasza:

A Google használata gyors és ingyenes :D


Egyébként ez egy monochrom lézernyomtató, vagyis csak fekete-fehérben nyomtat. A szkenner része ugyan tud színeset is, de ez csak a lementett fájlban színes.

Amúgy ennyi pénzért ne várjál színes lézernyomtatót multifunkciós kivitelben...

Ja, és ha mégis ezt választod, alaposabban nézz utána, mert az általad linkeltnél jóval olcsóbban is létezik.

Egy a sok találat közül, részletesebb leírással:

[link]

2016. márc. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Dongaben ***** válasza:
Szkennelni színesben is tud.
2016. márc. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Tisztában vagyok, hogy létezik google. Rákerestem, de csak olyan oldalakat találtam, ahol nem írták ezeket. Persze lehet, sokkal több oldal átnézése után talán rátaláltam volna ezekre az infókra.

Ha jót írtatok volna erről a készülékről, akkor biztosan kerestem volna olyan oldalakat, ahol talán olcsóbb, mint a MM.

Viszont nem igazán értek a számítástechnikai kifejezésekhez, ezért fordultam hozzátok.

A véleményetek alapján lemondtam erről a multif.-ról.


Azért választanék lézerest, mert azt olvastam, ez nem száradhat be a nem használás miatt.


Otthonra kellene valami. A saját kicsi vállalkozásomhoz gyártanék vele időnként szóróanyagokat, másolnék vele pár szükséges oldalt, színeseket is és ennyi.

Kezdetben vagy 200-500 oldalt nyomtatnék / hónap, aztán lenne olyan hónap is, amikor semmit nem nyomtatnék.

Van valamilyen ötlet, javaslat, esetleg hely, amit és ahol vehetnék?


Köszönöm.

2016. márc. 27. 16:40
 5/6 A kérdező kommentje:

Más:

Még tavaly láttam, van végleges office szoftver, amit nem kell évente megújítani. Nincs szükségem frissítésekre, ezért gondoltam, ez jobb lenne. Nem tudom pontosan mi a neve. 56 000 Ft körül volt az ára.

Kerestem a neten, de már nem találtam meg. Meg azt sem tudom, hogyan keressem már.

Van még ilyen valahol?


A Kaspersky Internet security és Anti-vírus szoftver között mi a különbség? Ennél tudom, hogy évente meg kell újítani.


Mit gondoltok ezekről?

Köszönöm.

2016. márc. 27. 17:17
 6/6 A kérdező kommentje:
Talán ez az? [link]
2016. márc. 27. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!