Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyit lehet elkérni egy...

Szerenkemnek kérdése:

Mennyit lehet elkérni egy junior hálózati rendszermérnök pozícióra Budapesten kezdőként?

Figyelt kérdés
Most végeztem Hálózati szakmérnökként (posztgraduális), és szeretnék tájékozódni a fizetési sávokról. Még nem dolgoztam ilyen téren, nincsenek minősítő vizsgáim sem.
2016. márc. 27. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ő pont kb 1 hete rakott ki egy ilyesmi kérdést, kb 50+ válasz érkezett, jövőhét elején fog eredményt kirakni, az hátha jó tájékozódás lesz. Én azt mondom nettó 200 000 körül. Helytől függ, ettől lehet jobb is meg rosszabb is, de 0 tapasztalattal egyenlőre nem lehet túl sokat várni, majd 1-2 év múlva.
2016. márc. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A link lemaradt, tessék

[link]

2016. márc. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget! Nagyon hasznos volt! :)
2016. márc. 28. 12:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit, én is marhára kíváncsi vagyok. Én kb 2 hónap múlva kezdek önéletrajzokat küldözgetni, nekem meg épp diplomám nincs csak cisco bizonyítvány (CCNA). De nagyjából forma forma :D. Kíváncsi leszek majd az eredményekre. Te merre fele gondoltad a tovább fejlődést. Azaz mi érdekel? Pl biztonság, wifi, voip, routing... Meg hogy látod az egyetem/főiskola mennyire adott neked át jó tudást? Kíváncsi vagyok rá, csak mert ugye én a másik irányt választottam.
2016. márc. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szerintem a CCNA az egy jó választás volt a részedről.

Én a Security és a WiFi irány felé hajlok. Úgy gondolom, hogy ez most egyre nagyobb hangsúlyt fog kapni az elkövetkezendő 1-5 évben.

Igyekszek minél előbb gyártói minősítést és persze gyakorlatot szerezni.

2016. márc. 29. 18:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Na akkor örülök, hogy nem döntöttem olyan rosszul. A wifi és security engem is nagyon érdekel. A wifit viszont egyenlőre hanyagolom mert először a routing&switching témakörben akarok komolyabb szintre érni CCNP, hogy jobban értsem magának a hálózatnak az alapjait.
2016. márc. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Eredmények

[link]

2016. ápr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!