Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Asus R753U Laptopról véleménye...

Asus R753U Laptopról vélemények? (Már megvettem, de nem jött be. )

Figyelt kérdés

Media Marktban vettem és az eladó ajánlotta ezt a gépet, mondván, hogy játékokhoz jó lesz. Le is töltöttem egy-két játékot, viszont ha szeretnék még egyet akkor azt írja, hogy kevés a lemezterület.

(Utolsó darab laptopot vettem meg ebből)

Tényleg ilyen kevés a hely a merevlemezen vagy csak rossz gépet fogtam ki?



2016. márc. 28. 09:33
 1/6 szántóvető ***** válasza:
128 gigás ssd van benne?hány giga adat van rajta?
2016. márc. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az elsőnek +1 - ellenőrizd a lemezterületeket a meghajtókon.


Ha a te notebookod ez: ASUS R753U INTEL I7 6500U NVIDIA GeForce GTX 950M 128 SSD 1TB 8GB

- akkor nem kizárt, hogy a 128GB SSD-re mentetted a játékokat, pedig célszerűbb volna az 1TB HDD-re letölteni és telepíteni is.


A 128GB kb. arra elég, hogy a Windows fusson rajta, meg talán 1-2 - a pályákat lassan töltő - játékot érdemes még oda telepíteni (de nem oda letölteni!), hogy a töltési idő csökkenjen. Már ha ez zavar. A játék maga nem lesz gyorsabb (nem lesz több fsp), ha az SSD-ről fut.

2016. márc. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Intel Core I5 - 6200U , de a többi stimmel. Nem írja ki a választási lehetőséget, hogy hova tölthetem/telepíthetem a játékot.
2016. márc. 31. 09:39
 4/6 A kérdező kommentje:

Megpróbálom újból.

Köszönöm a választ!

2016. márc. 31. 09:47
 5/6 szántóvető ***** válasza:
kérdező:neked kell megnézned hogy mekkora a háttértár a gépeden.nyisd meg a lemezkezelőt és akkor már többet fogsz tudni.az is lehet hogy csak 1 kisebb patríciót használsz,és van egy csomó üres helyed a lemezen.
2016. márc. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sikerült! :)
2016. ápr. 2. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!