Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sim kártyával kapcsolatos?

Sim kártyával kapcsolatos?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Konkrétan 8 éve nem volt mobil telefonom ( nincs rá szükségem) de pár napja nyertem egyet. Ma jött meg de nincs hozzá sim kártyám. Vodafone típusút szeretnék. A kérdésem az lenne hogy ha bemegyek a vodafone üzletbe és mondom hogy ilyen kártyát akarok akkor semmi szerződéskötés meg hasonlók nélkül el is hozhatom azonnaL? Feltöltőkártyás kell nem előfizetéses. És ugye teljesen új tehát nem feltölteni akarok egy meglévőt hanem kapni egy teljesen újat, új telószámmal meg minden. Sokaknak gondolom úgy jön ez le hogy az utóbbi 8 évben barlangban laktam meg hasonlók de eddig jól meg voltam a vezetékes telóval. Köszi a válaszokat előre is. Ja és még annyi hogy mennyibe kerül minimum egy ilyen kártya?

2016. márc. 28. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

oszt ott rányomsz, hogy készülék nélkül.

2016. márc. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Megrendelés összege:

(Készülékek árából és az előre fizetendő havidíjból tevődik össze)

3 500 Ft



Na itt például miért írja azt hogy előre fizetendő havidíj? Ha feltöltökártyás akkor nem úgy megy hogy egyszer megvesztem a sim kártyát és amikor lebeszéltem róla a pénzt vagy ha épp kedvem van hozzá akkor töltöm fel újra?

2016. márc. 29. 00:16
 3/4 anonim ***** válasza:

3000 Ft van feltoltve a kartyara, emellett 500 Ft a "kezelesi koltseg", anyagar. Nincsen havidij.


A szerzodeskotest viszont nem uszod meg, 2db fenykepes igazolvany, csomo papir alairasa, a macskad ujjlenyomata is kell majd. Telefont is vidd be, vagy nezd meg hogy micro-, nano-, vagy normal meresu SIM kell.


Arra figyelj, hogy a mobilinternetet kapcsold ki rogton a telefonban, mert az csomag nelkul nagyon draga percdijas szar.


Mobilnetet is tudsz feltoltos kartyan igenyelni, ez a kartyadrol vesz le havonta 500-1000-5000 forintot adatmennyisegtol fuggoen.

2016. márc. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
végignyomkodtam, és nincs semmi havidíj, ill, csak a személyes okmányaid kódját kéri, emiatt kétlem, hogy bármit is kellene személyesen intézned. Persze nem mentem végig a folyamaton. Ha figyelmesen csinálod, akkor nincs gond, nem kell nagy ész hozzá.
2016. márc. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!