Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vélemény erről a laptopról?

Vélemény erről a laptopról?

Figyelt kérdés

[link]

Bátyám nyáron szeretne laptopot venni. mert a régi már elavult, Ezt a laptopot néztük amit linkeltem, szerintetek megfelel játékokra? És ha igen akkor példáúl egy World of Tanksot és egy League of Legendset milyen beállítások mellett futtatna? Válaszokat előre is köszi :)



2016. márc. 29. 21:16
 1/5 zatt2 válasza:

Szeerintem mindent fullon árnyékokak meg a gta 5 is futna

cod:aw meg ilyenek (tudni ez egy komoly kis laptop)

2016. márc. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egész jó kis laptop.Bár a nevében benne van hogy notebook, ezért alap járaton véve nem játékra lett főleg tervezve, de szerintem ilyen téren is megállja a helyét.Én nem vagyok egy burzsuj ember :D tehát kicsit sokallom az árát, de egyébként jó kis laptop.A Lol-al biztosan meg fog birkózni maxon, a WoT-al pedig nem tudom ,ahhoz combosabb gép kell mint a LoL-hoz.
2016. márc. 30. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem ismerem a lol és a Cod-ok gépigényét de a Wot-al megbírkózik az 100%. Hasonló konfigom van (Jobb proci de rosszab videókari) és fullon 60fps-el megy! Igaz én PC-n nyomatom. Bocsiha már nem akt
2016. ápr. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

4 Gigás VGA és 8 gb ram meg 2,8 as Proci szerintem elég sok játékot elvinne, szerintem tök jó. A felsorolt játékokat valószínűleg fullon vinné.

LoL gépigénye: [link]

Tankos gépigénye: [link]

2016. jún. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
u.i még annyi,hogy ha igazából nincs konkrétan indok laptopra tehát nem viszed sehova csak szimplán a laptopot kedveled akkor, jobban járnál egy asztalival ennyi pénzből még sokkal erősebb asztalit is kilehetne hozni.
2016. jún. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!