Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek melyiket érdemeseb...

Szerintetek melyiket érdemesebb megvennem? Gép vagy PS4?

Figyelt kérdés

A gép amit szeretnék venni:

Alaplap: Gigabyte H110M-S2H alaplap

Link: [link]

Processzor: Intel Core i3-6100 processzor

Link: [link]

RAM: Kingston HyperX 2x4GB DDR3 1600MHz KHX16C9T3K2/8X memória

Link: [link]

Videókártya: Gigabyte GTX750 Ti 2GB DDR5 GV-N75TOC-2GI videokártya

Link: [link]



2016. márc. 30. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy PC-t jóval több dologra lehet használni,mint egy konzolt.
2016. márc. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

-Én is ilyen gépet szeretnék venni-

Szerintem a PC jobban megéri. Tudod fejleszteni, több dologra tudod használni, ingyenes a multiplayer, olcsóbbak a játékok, pontosabb célzás egerrél... ÉS valószínűleg a jövőben jönni fog egy PS 4.5 (vagy 4K???) ami lehetőve teszi a játékok 4K-ban való futtatását és a mostani PS4-re lassan nem jönnek ki az új játékok... Ez (még) pletyka. De az, hogy elég gyorsan fejlődnek a PC-k, pár év múlva gyengég lesznek a mostani konzolok és ki kell adni újakat. Ezért ajánlom a PC-t.

Persze ha szeretnél a multiplayer-ért fizetni, 20K-ért (jó persze fél év múlva 15K-ra lemegy) játékokat venni, kontrollerrel játszani (PC-n is lehet), (PS4-nek világít a kontrollerje, sötét szobában nem annyira jó), kicsit hamarabb játszhatsz az új játékokkal (viszont akkor 20K körül lesz), meg ott vannak a PS4 exkluzívok.


Szóval mind2 jó, de a PC összességében OLCSÓBB. Amivel többet fizetsz a PC-ért annál több lesz mire pár játékot megveszel PS4-re...

-PC

2016. márc. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1.) Nem drágábbak a játékok ps4 re...sőt. Nem mimdegy mikor és hol veszed.

2.)PSVR (ez magáért beszél)

3.) Maga a konzol olcsó, 95 ért már lehet kapni.

Írták a ps4k-t , hát..most ha nincs hozzá tv-d és nem is lesz akkor felesleges kivárni ,hogy igaz e a pletyka.

Egyébkent ha nem kellenek a plusz dolgok amiket a gép tud...akkor minek a gép?

Nekem pont olyan volt mint amit leírtál...de elpaszoltam miután meglett a ps. Ipad+ps comboval megvagyok.

2016. márc. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a ps4 hez képest eleg gyenge gép az ujabb játékokat nem vinni el mig Ps4 bel nincs ilyen vigan elviszi.
2016. ápr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!