Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » S. O. S! Excelben leírtam egy...

S. O. S! Excelben leírtam egy csomó dolgot és mikor bezártam és kérdeztem, véletlenül a nemre nyomtam rá. Hogyan lehet ezt visszahozni? Valaki segítsen!

Figyelt kérdés
2016. ápr. 3. 21:59
 1/3 A kérdező kommentje:

*kérdeztek

tehát amikor megjelenik a szöveg hogy menti a dokumentum módosításait?


Alapból kitöltött kérdésekre adtam választ amúgy.


Ne azt mondjátok hogy mit kellett volna hanem hogy mit csináljak

2016. ápr. 3. 22:01
 2/3 anonim ***** válasza:
újraírni!
2016. ápr. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lajos54 ***** válasza:

Az Office programjai (Word, Excel stb.) használat közben készítenek egy átmeneti fájlt, ebbe kerülnek az újonnan beírt dolgok. Az adott oldal bezárásakor függetlenül attól, hogy mented vagy nem, az átmeneti fájl törlésre kerül.

Ha tehát nem mentetted a változtatásokat (vagy akár az új oldalt), csak az eredeti oldal marad meg - már ha volt olyan. A törölt átmeneti fájlt nem lehet visszahozni.

2016. ápr. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!