Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van nekem egy Samsung Galaxy...

Levente1233 kérdése:

Van nekem egy Samsung Galaxy Trend Plus telefonom de lezártam és elfelejtettem a kódot. Hogy tudnám feloldani?

Figyelt kérdés
Van egy Samsung telefonom és véletlen egy jelszót raktam rá és elfelejtettem és nem tudom sehogy se feloldani.. Mit tudnák ajánlani?

2016. ápr. 4. 22:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Neten megnezed azt hogy azon hogy kell "hard reset"-elni a telefont. Mivel a jelszo csak adatokat ved, igy fel lehet nyitni barmikor. De viszont adatok veszhetnek. Probald dolgaid gepre menteni ha tudod. Ha nem akkor legalabb az sd kartyat vedd ki, ami azon van legalabb megmarad.


Nem tudom neked leirni hogy van a hard reset mivel minden telon mas. Az elozo telefonomon (ace) fel le hangero power home gombot kellett ujrainditaskor nyomni. Jelenlegin (lg g flex2) fel le hang power gombok. Nyomkodd vegig vagy google.

2016. ápr. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!