Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows10-em van, és már egy...

Windows10-em van, és már egy ideje a a tárcán lévő menüpontok/gombok nem akarnak működni, mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Szóval pl.: van a naptár "gombja" hiába kattintok rá nem történik semmi sem ugyan ez van a start menüponttal. Naivan gondoltam ha kikapcsolom majd vissza akkor jó lesz, nem jött be.(Minden más pl.: chrome, fájlkezelő működik) A válaszokat előre is köszi.
2016. ápr. 5. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Fel tudod keresni a microsoft magyarország ügyfélszolgálatát.

[link]

2016. ápr. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lődd le az Explorer exet, egy ideig megint jo lesz, gondolom régi rendszerre rakott, nem tiszta win10 telepítés? Nekem is ezt csinálta, reinstallig semmi nem segített.
2016. ápr. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van sajnos, a rátelepített rendszerrel.
2016. ápr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A gépházon lévő gombot nyomd addig, amíg újra nem indul a gép. Nekem is attól lett jó, teljesen újra kell indítani!
2016. júl. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!