Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lenne mód a videó formátum...

Lenne mód a videó formátum változtatására?

Figyelt kérdés
haza költöztem, hoztam a gépem, de a monitoromat ott hagytam ahol voltam, mert gondoltam amit itthon használtam jó lenne, nos a helyzet hogy ez konkrétan nem monditor, hanem TV. És ez kb a 1200-as felbontással képes együtt müködni, viszont minden videó amit megnyitok 1300assal vagy tobbel szeretne éldegélni, ami szép és jó de sajnos ez a 2 dolog össze ütközése 2 fekete csikót hoz létre alul és felül, ezért lenne az a kérdésem hogy hogyan lehet átállitani?

2016. ápr. 5. 14:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Elöször azt hittem csak az interneten van ilyen problémám (ügye youtube meg ilyenek) de sajnos az egész gépre jellemző, szóval segitsetek ha tudtok legyetek szivesek :)
2016. ápr. 5. 14:25
 2/5 anonim ***** válasza:

Számtalan ingyenes videokonvertáló program van, amivel a formátumot és a felbontást is meg tudod változtatni.


Pld.

Freemake Video converter

Ingyenes, magyar nyelvű

Bocs, a rendszer nem engedi berakni a linket.

Keresőbe beírod és az első lesz amit kiad.

2016. ápr. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Szerintem állitsd át a képernyőfelbontásodat a TV-nek megfelelően.


Sok sikert.

üdv.

2016. ápr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

igen valahol olvastam hogy ezek a programok jók erre a célra, de ez át fogja állitani az internetes videókat is? vagy csak amiket letöltök gépre?

a felbontás cserét már megcsináltam az asztalon, azzal baj nincs, csak a videókkal :(

2016. ápr. 5. 17:21
 5/5 anonim ***** válasza:
A konverterek csak a meglévő videókat kezelik". Ami a géped bármelyik meghajtóján van. A netes videók nem a te videóid így azt nem tudja kezelni"
2017. ápr. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!