Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Leejtettem laptopomat, kb...

Leejtettem laptopomat, kb félmétert zuhant teljesen az oldalára. Az egér usb bemenete tompította az ütést. Azóta játék közben felmerülnek fps gondok, hogy tudom leellenőrizni, hogy hibásodott e valami? (hogy pontosabban tudjam, mi a baja)

Figyelt kérdés

2016. ápr. 6. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát az usb-nek biztos nem tett jót, és ha ment a gép és hdd van benne, akkor annak sem. Nem vagyok műszaki zseni, de elképzelhetőnek tartom azt is hogy valamelyik hűtésért felelős egységben keletkezett kár, az is okozhat sebességcsökkenést. Na azokat ellenőrizhetnéd valamilyen programmal.
2016. ápr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is arra tudok tippelni, hogy a hűtéssel lesz valami bibi. Pláne ha mondjuk a paszta már régi, akkor ha az egy kicsit is elmozdult már nem adja át úgy a hőt. nem melegszik jobban a gép mint eddig?

HDD-re nem gyanakszom,ugyanis futás közben a ramba töltődik a kívánt adat, szóval ha csak valamelyik memória modul nem sérült akkor valószínüleg hűtés. Végezz hardwer monitorozást használat közben és kiderül a hőfok is, illetve hogy produkál e a gép hibákat.

2016. ápr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!