Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom beírni a...

Miért nem tudom beírni a kukac jelet a billentyűzetemen (már körülnéztem, egyik megoldás sem működött)?

Figyelt kérdés

-Biztos nem romlott el, mert az alt gombok, és a "v" működnek rajta külön

-A többi speciális karakter is működik (<>#&{})

-NEM, nem akarom alt+64-el beírni

-NEM, nem fogom kimásolni minden alkalommal

-NEM, nincs a gépemen Razer Game Booster

-NEM, nincs más nyelvre állítva

Valami ötlet?



2016. ápr. 9. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Laptop?
2016. ápr. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csökkentett módban való indítás kizárná, hogy valamilyen telepített program okozza a problémát. (Nem csak a Razer Game Booster okozhat ilyet).


Másik billentyűzettel kipróbálni - ez kizárná, hogy (bár ez kevéssé valószínű) a billentyűzet rossz.

Apropó billentyűzet. Valami egyszerűbbet, vagy egy sokfunkciós "gamer" változatot használsz? Az én OZONE BLADE-emnél százféle beállítás, meg makrók bonyolítják az életem...


Laptopnál (ha az van) azt javasolja a MS, hogy újra kell telepíteni "a Synaptics - vagy valamely touchpad - illesztőprogram" driverét. Illetve egy korábbi driver felrakását is említik megoldásként - mivel egy frissítésük lehet az ok.

2016. ápr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
2016. ápr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Érdekes, de tegnap kipróbáltam, azóta be tudom írni. A gépet rajtam kívül mások is használják néha, de ők nem állítottak be semmit. Mindegy, letöröltem pár nem használt programot, hátha az egyik volt az... Természetesen ment a zöld ujj mindenkinek
2016. ápr. 14. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!