Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 Enterprise újratele...

Windows 10 Enterprise újratelepítés CD nélkül?

Figyelt kérdés

Láttam egy magyar videót,amiben a srác újrarakja a Windows 10-et,telepítő nélkül.Szerintetek ez nekem is menne?

Nem kérne telepítőt?


2016. ápr. 10. 16:10
 1/3 axonbite ***** válasza:
max pendrive-ról vagy frissítés win7-ről 10 re
2016. ápr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gábor_79 ***** válasza:
Vagy, ha van rendszer-visszaállítási pontod a telepítés idejéből vagy nem sokkal utána.
2016. ápr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Maradjunk a lényegnél.Gépházban a frissítés és biztonság pontnál van olyan,hogy helyreállítás.Ott pedig olyan,hogy gép alaphelyzetbe állítása.A kérdés az,hogy kérne e telepítőt?Telepítőm sajnos nincs,és ez nem egy "minőségi" gép,hanem kb egy ócskavas,és semmilyen játék nem fut el rajta,kivéve néhány ami az áruházban van.Viszont ott nekem olyan hibakódot ír ki,amit nem tudok orvosolni...Ezért kellene az újratelepítés.Szóval,kérne telepítőt?
2016. ápr. 11. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!