Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet eltávolítani a...

Hogyan lehet eltávolítani a félbeszakadt telepítés fájljait?

Figyelt kérdés

Telepítettem egy progit, de áramszünet miatt megszakadt a telepítés. Amikor visszatért az áram, és újra elindítottam a telepítőt, egy ideig még ment is, aztán azt írta ki, hogy a telepítő a program egy korábbi verzióját észlelte, távolítsa el, majd futtassa újra a telepítőt.


Sem a programok eltávolításánál nem található a fel sem települt program, sem a Program Files-ban nincs mappája. Hogyan tudom eltávolítani? (Win7 op. rendszer)



2016. ápr. 10. 19:29
 1/2 axonbite ***** válasza:
töltsd le az everithyng kereső programot ez lerakja magát óra mellé katt kétszer beírod a kereső sávba a program nevét és kidobja hol van . a találatoknál törölni is tudod.
2016. ápr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a javaslatot, meg is találja, de nem engedi törölni. Ezt írja a törlés kiválasztásakor:


Ezen művelet végrehajtásához engedély szükséges. A mappa módosításához forduljon engedélyért a következőhöz: (és kiírja az én Windows-os felhasználónevem, ahol rendszergazda vagyok).

2016. ápr. 10. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!