Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudok új fiókot készíte...

Hogyan tudok új fiókot készíteni családtagjaimnak, hogy ne kelljen jelszót beírni?

Figyelt kérdés

Windows 10-est használok, de csak olyan lehetőséget találtam, ami jelszóhoz kötött.


Tudtok segíteni?


2016. ápr. 11. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg úgy hogy nem microsoft fiókkkal lépsz be és amikor a sima usert hozod létre akkor meg ne írj semmit a jelszó helyére.
2016. ápr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vezérlőpult, felhasználói fiókok, felhasználók kezelése a gépházban, új felhasználó hozzáadása és ha offline módban készíted, akkor nem microsoftos fiókkal kéri, hanem felhasználónévvel és ott kihagyható a jelszó
2016. ápr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 RohiTomi válasza:
Ha nem adsz meg jelszót azzal később problémák lehetnek, mint pl. ha megosztasz egy mappát, vagy a külső behatolók miatt. Én azt javaslom adjál meg jelszót amit jegyezz meg ha később kellene. Nyomd le a WIN+R billentyűkombinációt, gépeld be ezt a parancsot: netplwiz majd üss entert. Megjelenik a felhasználó fiókok ablak. Itt a fenti sor: “A számítógép használatához jelszót és felhasználónevet kell megadni.” elől vegyük ki a pipát. Az oké gombra kattintva meg fog jelenni egy jelszót kérő ablak, ahol kétszer meg kell adni a bejelentkezéshez használt karaktersorozatot, ha még előtte nem adtad meg, majd indítsuk újra a rendszert. Ennyi. Lesz jelszavad a fiókhoz és bejelentkezned sem kell.
2016. szept. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!