Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy jó legyen a...

Mit tegyek, hogy jó legyen a windowsom?

Figyelt kérdés

Nemrégiben azt tapasztaltam,hogy a laptopom bekapcsolom és miután bejelentkezett, lefagy a windows és kiírja,hogy: "Az alkalmazás nem válaszol. Ha vár, előfordulhat, hogy a program ismét válaszolni fog."

Itt 2 opció lehetőség van:Feladat leállítása vagy mégse.

és itt már teljesen nem tudom kontrollálni a gépet, nem reagál semmire, csak a ki/be kapcsolót tudom használni. mit tegyek? újratelepítés? vagy esetleg valami más probléma?(még nem tudok sokat a gép adataival kapcsolatban, később azt is meg tudom írni)



2016. ápr. 12. 07:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Induló alkalmazásokat kéne megnézni csökkentett módba és kikapcsolni a problémásokat, és mindent ami nem kell...

Bár ha jól sejtem és ezek fincsi bacis programok, akkor gyorsabb az újra telepítés, és jobban oda figyelni, hogy ilyen oldalról, mit töltesz le és telepítesz...

(meg persze vírus védelem se árt)

2016. ápr. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 axonbite ***** válasza:

próbálj belépni csökkentett módba F8 bekapcsolás után nyomd.

ha sikerült belépni és nem fagytál ki startmenü futtatás parancssorba írd ezt: msconfig


ezt futtasd és ahogy a feti válaszadó is mondta nézd meg mik indulnak a windows indításakor. fent automatikus indítás fül.

itt letilthatod azokat a programokat amit nem akarsz hogy fussanak windowsal együtt és lehet megoldódik a problémád.


a másik lehetőség szintén csökkentett módban vezérlőpult felügyeleti eszközök esemény napló. ebben nézelődjél hátha kiderül melyik program nem válaszol.

2016. ápr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2016. ápr. 12. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!