Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem érzékel a csatlakozó?

Nem érzékel a csatlakozó?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Az lenne a problémám,hogy az ASUS laptopomon a jack fülhallgató csatlakozó nem érzékel..Talán ha mozgatom benne a csatlakozót akkor picit érzékel aztán megint nem..Tudom,hogy garanciába lenne jó vissza vinni,de Németországban lakom és a laptop Magyarországon lett vásárolva..És ezenkívül elég gyakran használom,nem szeretném több hétre ott hagyni..

2016. ápr. 18. 18:06
 1/2 anonim válasza:
kapcsold ki, és vissza, majd menj be a beállításokba és probáld beállítani hogy fülhallgatót teszel be. ha nem változik, érdemes lenne visszavinni.
2016. ápr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Hominida ***** válasza:
Nekem egy régi laptopon megbetegedett a hangvezérlő elektronika, és nem szólal meg, csak nagyon halkan pöncög valami. De meg tudom gyógyítani, ha egy .mid fájlt játszatok le, akkor kis várakozás után felordít, és utána már megy minden.
2016. ápr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!