Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyiket érnémeg jobban?...

Melyiket érnémeg jobban? Felújítani a gépem vagy venni egy xbox 360-at?

Figyelt kérdés
Legfőképp játékra kellene
2010. ápr. 6. 19:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Hozzá nem értő emberek", én lehet hogy az vagyok, először én azt hittem, hogy ez eleve blue-rayyel megy, mivel a barátomnak olyan van. Nem volt sok tapasztalatom xboxhoz, azthittem a belseje mint a PS3-é. Tévedtem, ez van.

De ha te hozzáértő lennél, akkor lehetséges, hogy nem itt kérdezgetnél.

2010. ápr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
szvsz ha játszani akarsz akkor xbox 360. 150 ft-ért már lehet kapni DL-t, letöltöd valahonnan, kiírod és már mehet is a játék. Amúgy 50-ért már lehet flashelt xboxot venni amin van HDMI csatlakozó
2010. ápr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
én nem montam hogy én hozzátértő vagyok essék az utolsó előhozott rendes érveket mondjuk még az első válaszodban te is normális érveket mondtál én csak arra akartam kilyukadni hogy ha nem tudsz valamit akk ne mond biztosra
2010. ápr. 9. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!