Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Rendeltem egy gépet, baj hogy...

Rendeltem egy gépet, baj hogy letöröltem a FreeDost?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Napokban megérkezett a rendelt asztali pc-m, most küldeném vissza..elállás jogával. Azonban most olvasom 30 napos visszaküldésüknél hogy ha az oprendszer törölve van akkor nem érvényes.. Ezen a gépen FreeDos volt, esetleg ha visszarakom rá valahogy akkor az úgy jó? Az a baj nem tudom melyik FreeDos volt rajt, illetve a telepítése hogy zajlik.. Én windowst tettem rá, azért töröltem ami rajt volt.. Szóval nem tudom, elfogadnák e igy..


Válaszokért ezer hála!



2016. ápr. 23. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:

> nem tudom, elfogadnák e igy..


A bolttól kérdezd meg.

2016. ápr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak akkor igaz, ha windows lett előre telepítve rá. Ha 30 nap áll rendelkezésre a visszaküldésre /elállásra, senki nem gondolja komolyan, hogy ez idő alatt FreeDos-sal használod a gépet.
2016. ápr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!