Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » IPhone se vs galaxy s6?

IPhone se vs galaxy s6?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb?Melyiket érdemesebb megvenni?

2016. ápr. 23. 17:49
 1/6 Krizsán Tamás Márk válasza:
Galaxy S6
2016. ápr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tőled függ. Kijelző mennyire számít? Melyik oprendszert szereted. Neked kell eldöntened.


Mind a kettő szép képet csinál, az s6 "már" egy éves modell. Kijelző 5.2es míg az iphone 4-es. Ez elég lényeges. Villogni a spanok előtt az iphone-nal fogsz gondolom. Iphone stabilabb rendszer, viszont alkalmazások nagy része fizetős. Jobban tartja az értékét is a telefon.

2016. ápr. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha csak ezek közül lehet s6, de ha lehet mást is akkor Z5.
2016. ápr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

iPhone SE. Egyértelmű.

Mint ahogy előttem is írták, biztosabb rendszer.

Könnyen használható, hatalmas memória--> villámgyors telefon.

6S-em van kb 4 hónapja, panaszom nincs rá (,iOS-t használok már 2 éve azzal sincs baj).

Előtte volt 2 Samsungom. Én azzal már nem kísérleteznék.

2016. ápr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Attól függ melyik rendszert prferálod. Andriod vagy ios.Nekem most iphoneom van,de a samsunggal sincs semmi problémám,ugyanúgy azt is tudom hansznalni,max egy kicsit szokatlan:D
2016. ápr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A 3. választ író most nagyon sokat segített.Most,hogy mondod én is a z5-ben látom az ideált.
2016. ápr. 24. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!