Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 3,5mm-s jack töltő létezik...

Nagy László Richárd kérdése:

3,5mm-s jack töltő létezik androidos telefonhoz?

Figyelt kérdés
Találtam neten egy jack csatlakozós töltőt, de iPod shuffle-hez van. Tudnám azt használni az androidos eszközömhöz anélkül, hogy kárt okozzon? Arra kéne nekem, hogy egyszerre tudjam tölteni a táblagépem, és használni OTG kábellel hozzá egeret meg billentyűzetet. Utánaolvastam, hogy egyszerre csak az egyiket tudja venni a Micro USB csatlakozó. Nem lehet egyszerre tölteni és USB eszközt használni OTG-n keresztül sajna, pedig szeretném mindkettőt. :/ Ezért lennék rá kiváncsi, hogy kivitelezhető-e a jack csatlakozón keresztüli töltés. Gondoltam már arra is, hogy bluetoothtal csatlakoztatok rá billentyűzetet és egeret, de úgy egyszerre csak egyet tudnék csatlakoztatni. Ha a jack csatlakozós megoldás nem is kivitelezhető, tudnátok mást ajánlani hogyan tudnám egyszerre tölteni és egeret meg billentyűzetet rákötni a tabletemre?

2016. ápr. 24. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
egy usb hub nem játszik?
2016. ápr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ezzel jól tönkretennéd a telefonod. iPod Shuffle-t direkt úgy tervezték, hogy ez működjön, azt nem is tudod másként tölteni.

Bluetooth-os egér/billentyűzet használata megoldást jelenthet a problémádra.

2016. ápr. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
USB hubbal kötöm rá egyszerre az egeret és a billentyűzetet, de egy kétoldalú usb kábellel sem tudom tölteni mivel az OTG egyszerre csak egy funkciót képes ellátni. Vagy adatátvitel (a periféria használata annak számít :"D), vagy töltés felvétel. Egyébként nem értem, miért nem tudják a gyártók kivitelezni a kettő egyszeri használatát. Ha pc-ről raksz rá valamit, akkor tölt is. Nem értem akkor miért így van ez mindenhol megfogalmazva, hogy vagy adatátvitel vagy töltés... .-.
2016. ápr. 24. 19:50
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :) bluetooth egér és billentyűzet azért nem jó, mert egyszerre csak egy eszközt vesz a bluetooth. :/ Vagy esetleg tud kettőt is? Még nem próbáltam, de ilyesmi rémlik.
2016. ápr. 24. 19:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy családból (egy dobozból) van az egerem és billentyűzetem és csak egy USB kellett hozzá.
2016. ápr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
BT-nak nem kéne gondot okoznia, hogy egyszerre több eszközt kezeljen, kétlem, hogy Androidnál lenne ilyen limitáció (bár biztosra nem tudom).
2016. ápr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!