Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mért van az hogy a Samsung jobb?

Mért van az hogy a Samsung jobb?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Azon vagyok hogy uj telefont vásároljak. Eliskezdtem nézegetni a modeleket , egy gondom volt , nem tudom hogy milyen márka után nézelödjek , ezért inkább mentem az ára felle , és a benne levü tejesitmény felé. Ekkor ütköztem egy kisebb falba. kinéztem a Huawei p8 lite , már azon voltam hogy rendeljem meg , viszont mondták hogy ne vegyem inább nézzek Samsungot. Ekkor gondolkodtatott el a dolgo mivel kb egy ár arányban megefele a P8 az A3 , viszont kb 2x tudja p8... Még is akkor hogy van ez hogy a Samsung drágább , taláb csak a márka miatt.. vagy mért ? Mert én még mindig ott hajlok hogy p8 litet vegyek , tippek ötletek ?

2016. ápr. 25. 09:48
 1/1 anonim ***** válasza:

A népszerű márkákat mindig felülárazzák, pont azért, mert vannak márkahű vásárlók, akik nem azt nézik, hogy ár-érték arányban melyik a jobb, hanem azt, hogy melyik az általuk kedvelt márka, és azt is javasolják másoknak. Így a márkanév eladja a terméket magasabb áron is.


Én személy szerint az A3-at venném, de csak azért, mert nekem nagyon bejön az AMOLED kijelző, és hardveresen az is elég nekem, de közben tudom, hogy a P8 lite hardveresen erősebb. Neked viszont, ha nem vagy egyik márka iránt sem elközelezett, inkább a P8 lite-ot javasolnám. Vagyis inkább azt, hogy nézd meg mindkét telefont személyesen, és az alapján dönts. A specifikációk nem mondanak el mindent.

2016. ápr. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!