Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Serva. Windows 7 telepítése...

Serva. Windows 7 telepítése hálózaton keresztül. Mit nem veszek észre?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy megfoghatatlan kérdést teszek fel, de már k****** idegesít....


Annó tök faszán működött, de most nem megy tovább egy bizonyos ponton.


A felhasználó/jelszó kérő ablakig jutok és nem tovább. LAN driver beletéve a megfelelő mappába, fel is ismeri. Már csak azonosítanom kéne magam, de semmivel se jó. (Megosztásnál beállítva, hogy nem kell jelszó. Fiókom jelszóval és anélkül is kipróbálva. Mappa meg van osztva a helyes néven [WIA_WDS_SHARE]. Annó jelszó nélkül is simán ment, meg se jelent ez a hülye ServaPENet ablak...)


Közben a Log-ba meg látom, hogy egyes fájlokat nem tudott beolvasni (hiberfil.sys, betűtípusok, stb.), de erre külön nem reagál...


Ötlet?


Ha kell még valami infó, írjátok nyugodtan. Most ilyen fel**szott állapotban nem tudok gondolkodni...


Köszi...



#Windows #jelszó #probléma #telepítés #Windows 7 #hálózat #LAN #Serva #telepítés hálózaton keresztül
2016. ápr. 28. 17:47
 1/4 A kérdező kommentje:

A guglit használtam. A találatok leírják, hogy hogy kéne hogy működjön. Minden szépen be van állítva és még se megy.


Hasonló problémákra nem érkezett normális válasz (legalábbis én nem találtam) vagy megoldódott valami hülye módon, ami nálam nem oldotta meg a problémát.

2016. ápr. 28. 17:50
 2/4 A kérdező kommentje:

Ne válaszoljatok! :)

Problem solved! :D

2016. ápr. 29. 04:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Iskolának kellett?:D
2016. máj. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha valakinek hasonló problémája lenne én itt tudtam beállítani:

[link]

és így mikor kéri a felh. nevet meg jelszót, csak simán a felh.névnek beírod a nevet ami nekem: hami

2016. máj. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!