Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » XBOX-ONE vagy PlayStation 4?

XBOX-ONE vagy PlayStation 4?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Mik az előnyeik/hátrányaik ? Néztem a Wikipédián, de nem értem. Leegyszerűsítve milyen előnyei/hátrányai vannak? Mortal Kombat X-el szeretnék játszani.


Köszönöm a normális válaszokat.



2016. ápr. 29. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor válaszd azt, amelyiken a Mortal Kombat X fut. :)
2016. ápr. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mortal Kombat X-nél tökmindegy,ugyan az mind2 konzolon.


Playstation 4 kicsivel erősebb,de soha nem lesznek látványosan szebbek a multiplatform játékok mint Xboxon a Microsoft befolyása illetve a játékfejlesztők igényei miatt,szóval csak emiatt nem érdemes PS4-et venni.


Exlúzív játékok illetve az extra fizetős tartalom döntsön (Xbox Live gold,Playstation Plus)


Ezek havi 1200,vagy éves 12000 forint körüli áron havi 2(xbox one esetében 4!mert 2 ONE-os játék illetve 2 xbox 360-as játékot is kapsz amik ugyan úgy futnak xbox one konzolon)Általánosságban elmondható,hogy az xboxos ingyenes játékok jobbak,a ps plus kínálata mostanában elég gyenge,viszont ez eleinte fordítva volt,nem lehet tudni.


Exklúzívokat nézd ég meg.

2016. ápr. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Igen valószínű, hogy jövőre jönni fog mindkettőből erősebb változat, az meg törvényszerű, hogy így el fogják kezdeni elhanyagolni a mostaniakat.
2016. ápr. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tényleg igaza van az előzőnek... A PS4K-nál már a specifikáció is kiszivárgott. Az NX-nek megjelenési dátuma van, a MS most nagyon csendben van, mert miután megtudták, hogy mi van a Sonynál, nagyon visszaléptek... Szerintem ne vegyél semmit, mert felesleges... Ezek a konzolok szörnyen gyengék, gyakorlatilag egy 120 ezres PC lekörözi teljesítményben...
2016. ápr. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
1#... miért kell úgy válaszolni, hogy azt sem tudod miről van szó? Egy generáció mind2 konzol, az MKX egy multiplatfrom játék... wtf... Szerintem válaszd a PS4-et! A Sony amúgy sem egy rossz márka, ha kedved lenne PS4 exkluzívokkal játszani akkor tökéletes, XO exkluzívok sajnos kezdenek eltűnni... A PS4 kontrollere tölthető, a One-é elemes... MIÉRT? Mind2nél fizetős a multiplayer, a PS4 kisebb, belül van a tápja (a One-nak külön van, de az sokkal nagyobb!)! A PS4 sokkal szebben néz ki, nem egy nagy kazettalejátszó. Az meg, hogy új konzolok fognak jönni kitérdekel? Ha a kérdező azt mondaná, hogy mindig a legújabb játékokkal, esetleg 4K-ban akarna játszani akkor az újra kellene, hogy várjon. De egy játék miatt teljesen felesleges a drágábbat venni! Amúgy a SONY sem idióta, vannak még nem biztos információk, hogy elvileg támogatva lesz még egy ideig a PS4, szóval nem őrültség a vásárlása. Amúgy most sem csúnya a MKX, nem kell feljavított változat, csak azért, hogy játszon vele. Egyébként nincs mindenkinek 4K monitorja/TV-je, csak FHD! Persze nem tudjuk...
2016. ápr. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2016. ápr. 29. 19:12
 7/9 anonim ***** válasza:

#5: Hála a jó Istennek, hogy elemes az Xbox One kontroller! Elmegy 30 órát egy adag tölthető elemmel, a Sonyét meg öt óra után dughatom töltőre (állítólag 8 óra a hivatalos, nekem a vadonatúj kontrollerrel sem sikerül 5 óra fölé mennem). Az Xbox One-ból kiveszem az akkukat, belerakom a feltöltöttet (kb. 30 másodperc), és újabb 30 órára nyugtom van. A kikapcsolhatatlan lámpa a DS4-en csak hab a tortán.


A szépség ízlés kérdése, engem a PS4 meg egy óriási radírgumira emlékeztet. De amúgy sem szobadísznek vettem őket, rájuk van csukva a szekrényajtó, oszt jónapot.


A kérdésre válaszolva: nekem a kiválóan működő online áruház és Xbox Live rendszer, no meg a mancsomba tökéletesen passzoló kontroller miatt a One jön be jobban, de már most látszik, hogy ezt a generációt a Sony fogja megnyerni, toronymagasan.

2016. ápr. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Emberek a ps4k, ps4neo, ps4.5 akkár hogy hívják nem egy külön konzol lesz, cssak erősebb változat. Szóval ami azt eredményezi hogy a "régi" ps4 ugyan úgy megmarad játékokkal mindennel együtt annyi lesz a különbség hogy a neo-n Nagyobb lesz a grafikai részletesség illetve a felbontás, a Sony megtiltotta a játék fejlesztőknek, hogy csak az új ps4 változatra fejlesszenek szóval marad minden a régi. Én Playstation 4-et vennék már csak a vr miat is Virtuális valóság headset fog jönni majd hozzá (mint az ocolus, és a htc vive csak gyengébb minőség a ps hardware miatt, de jóval olcsóbb is.) ez lesz a ps4 morpheus ami szerintem a döntést jóval megkönnyebbíti (legalábbis nekem) Xone-hoz nem készül Virtuális valóság headset tudtommal(pedig ebben van a jövő..). A simma ps4 hardware erősebb a Xonenál ami azt eredményezi, hogy néhány játéknál nagyobb felbontást produkál pl egy adott játéknál Xboxon 900p-ben fut Ps4-en 1080p-ben. Még az exlusiveok játszanak konzol vásárlásnál, pl Xboxnál főbb exclusiveok: Halo sorozat, Gears Of War, Forza sorozat Ps4nél: God Of War sorozat, Gran Turismo sorozat, Uncharted sorozat.
2016. máj. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja és úgytudom ha már a Mortal Kombat Xről van szó, hogy Xbox Oneon csak 900p ez is, ps4-en 1080p.
2016. máj. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!