Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Amikor kikapcsolom a ps4...

Amikor kikapcsolom a ps4 emet, csak magától visszakapcsolódik. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 29. 23:20
 1/7 anonim válasza:
Ellenőrizd, hogy a kontrolleren lévő bekapcsológomb nem-e ragadt be.
2016. ápr. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ragadt be.
2016. ápr. 29. 23:45
 3/7 anonim válasza:
Oké. Nos mivel nem vagyok ott, hogy megnézzem, talán szerelőhöz kéne vinned. Csak az a baj, hogy bazira drágán csinálja meg, sőt lehet, hogy meg se tudja csinálni. Szóval nem tudom mi lehet. Vidd el szerelőhöz.
2016. ápr. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyből bekapcsol?

Nincs valami olyan funkció ezeken, hogyha bekapcsol a tv akkor ez is kapcsoljon be?

2016. ápr. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyből visszakapcsol.
2016. ápr. 30. 06:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Le van rendesen földelve? Nem ér hozzá valami elektromos cucc? Egyébként szerintem is valamelyik bekapcsoló gomb a hibás
2016. ápr. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Garanciális még a gép? Mert akkor ne félj szervizbe vinni, a garanciaidő alatt ingyen csinálják meg és talán többet is értenek hozzá mint itt.


Nekem nincs gépem, de annyit tudok, hogy ilyenkor érdemes megnézni le van-e frissítve a gép a legújabb szoftverre (internetre kapcsolva elvileg magától megcsinálja).

2016. ápr. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!