Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gyerekek én most elgondolkozta...

Gyerekek én most elgondolkoztam es eszembe jutott hogy par evvel ezelott az egesz házban volt egy számítógép es mindenki azon veszekedett most meg mindenfele kütyük vannak mar nem csodálatos?

Figyelt kérdés
Okostelefonok.tabletek.nekem pl van laptopom is. Es a legjobb hogy van wifi a házban nem tudom ki találta fel a wifit de egy zseni volt az tuti meg akar az udvaron is tudok netezni ha akarok csodás ez a wifi meg ezek a kütyük a net ami a gépre van bekötve az egesz házban hasznalhato ez egy csoda sztem es most mar nem is veszekszünk ti mit gondoltok ügye h ez csoda?

#Kütyük.wifi.csoda
2016. ápr. 30. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
És most mi a kérdésed?
2016. ápr. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gábor_79 ***** válasza:

.. már nem csodálatos?!


De az. Nekem az. Ha van annyira idős az ember, akkor az. Mikor 6-7 éves voltam, még egy kvarcóra is királynak számított sok gombbal.

2016. ápr. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 seymour99 ***** válasza:
Hehe, én '99 ben születtem de nálunk is még menő volt akinek órája van :D
2016. máj. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!