Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem seed-el a qtorrent?

Miért nem seed-el a qtorrent?

Figyelt kérdés

Volt egy 3.1.3-as verzió a gépemen.De nem akart semmit se seed-elni ezért váltottam egy 3.4.5 -ra. De ez is ugyan úgy viselkedik de nem tudom miért. (Letöltés tökéletes,feltöltés 0b)

-A hálózat rendben van.

-A port nyitva van. (Tűzfal nem akadályozza)

Tudna valaki segíteni, hogy hogyan oldhatnám meg a problémát?



2016. máj. 2. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor tölt, ha van kinek. Ez mindegyik verziónál így van, először ki kellene deríteni hogy vannak-e tényleges letöltők. Ha vannak, de e mellett túl van seedelve a torrent, megint nem fogsz tudni igazán feltölteni. A program majd tölt, ha tud.
2016. máj. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2 torrent van hozzáadva az egyik "Seedhez sorba áll", a másik "várakozik x%"-ot ír ki. Szerintem tehát lenne minek mert az elsőt nemrég szedtem le. Vagy ha nem így hogy lehet megnézni hogy van e?
2016. máj. 2. 15:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha sorban áll, akkor le van korlátozva hogy hány torrent futhat egyszerre. Amikor eléri a limitet, a többi addig várósorban van. Ezzel egyidejűleg a tracker azt látja hogy lestoppoltad, tehát minden várokozó torrent automatikusan hit'n'run-ol, és ezt egyes oldalak büntetik is.


Beállítások/várósor számát feljebb kell venni.

2016. máj. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!