Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptopom beindítom, de a...

A laptopom beindítom, de a "windows indítása" képernyőnél leragad. Mit tehetnék? Többi lent.

Figyelt kérdés
Win7-es Dell laptopom van, melyet kb. 1 éve kaptam. Ma azt írta ki pontban 9-kor, hogy valami konfigurálás lesz vagy mi, de én elhalasztottam 4 órával. Ezt elfelejtettem, és magától bezárta az alkalmazásokat. Nagyon megijedtem, ezért hosszan lenyomva tartottam a bekapcs gombot, így az egész leállt. Mikor újra bekapcsoltam, abban a javítómódban, vagy miben indìtottam. Mikor letelt, semmi hibát nem észlelt, újraindult, de a Windows betöltésénél leragad. Vártam kb fél órát de semmi. Ezt megismételtem számtalanszor, de mindig ez lett a vége. Nem tudtok valamit, amitől megjavulna? Nem vagyok nagy informatikus, ezért jó lenne, ha részletesen írnátok! :)

2016. máj. 3. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

"nagyon megijedtem" :D


na mindegy, próbáld meg a betöltő képernyő előtt vadul nyomkodni az f8-at, az ott felugró menüben pedig menj rá a legutolsó helyes konfigurációra, vagy a csökkentett módra.

2016. máj. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Huh nagyon köszönöm!:) A megijedést úgy képzeld el, hogy Gimpen szerkesztessz egy képet már több mint 2 órája, és nem mentetted, erre hirtelen bezár mindent.. Inkább nem megijedés, hanem düh levezetés volt :D
2016. máj. 3. 18:05
 3/4 anonim ***** válasza:
most csak a tippet köszönted meg, vagy helyre is állt a gép?
2016. máj. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Laptop? Vedd ki az akkut, aztán vissza. Elindul s Hibajavító.
2016. máj. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!