Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Star Wars the clone wars...

Star Wars the clone wars republic heroes pc játék nem indul! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Meg van a STEAM-em, minden játékom ott van és minden játék eredeti, mindegyik indul. Tegnap vettem ezt a Star wars-ost és ez meg se nyekken. Szépen telepítette, ahogy kell és amikor a játék gombra kattintok, annyit ír ki egy ablakba, hogy játék előkészítése és az ablak bezárul.

És... nem történik semmi.

A gépem megfelel az előírásoknak.

Segítsen valaki, mert anyuka vagyok és a gyerek kész van idegileg, .. na meg én is!

Köszönöm.



2016. máj. 4. 15:29
 1/5 anonim válasza:
Ujratelepitest probaltatok mar? Mert ha nem akkor egy probat meger szerintem.
2016. máj. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, próbáltam, de ugyan az. Semmi.
2016. máj. 5. 13:29
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt próbáljátok ki első körben!

A számítógép alkatrészeinek (CPU, videokártya, RAM) pontos típusa?

G.

2016. máj. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Megcsináltam, azt írta ki egy ablakban, hogy az összes fájl ellenőrzése sikeres. Ellenőriztem, de a játék még mindig nem megy.

Rendszer típusa: 64 bites operációs rendszer x64-alapú

AMD FX(tm)-4300 Quard-Core Processor

RAM:4GB

Videokártya: NVIDIA GeForce GT720

2016. máj. 6. 10:12
 5/5 A kérdező kommentje:
Most beszéltem ismét a bolttal és egy szakember azt mondta, hogy Windows 10-en nem fog menni. Valami kompatibilitásról beszélt,(Vistán, meg XP-n menne) ezt megkeresem, erre beállítom a játékot.
2016. máj. 6. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!