Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lenovo Yoga 500 mennyire...

Lenovo Yoga 500 mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Jövőre leszek egyetemista, és valami olyan gépet szeretnék, ami kibírja ha sokat hurcolom. Nagyon tetszik a yoga 500, olvastam, hogy a lenovo nagyon megbízható, csak félek, hogy ezt a 360°-ban való nyitogatást nem nagyon bírná ki. Akinek van ilyen laptopja, tud róla véleményt mondani? Mennyire strapabíró? Jó a minősége? Megbízható? Köszönöm!:)

#Lenovo #hibrid #laptop #lenovo yoga 500
2016. máj. 8. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem nincs de a belsejet nezve jo.intel core i3 1,90 ghz az jo.az nvidia 920m videokartya jo.a 8gb sshd az jo.


de laptopot az emagrol vedd meg es pipald be ezeket bal oldalt.intel core i3,intel core i5 vagy intel core i7. a videokartya ne legyen intel hanem inkabb nvidia 920m vagy 940m esetleg amd r5.bar legyen 4 gb-ja es jol van

2016. máj. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors választ. Az érdekelne még, hogy bár elsősorban tanulás, netezés, sorozatozásra céljára használnám, szeretnék rajta játszani is. Az olyanok, mint sims, need for speed ezek alapján mennének rajta?
2016. máj. 8. 14:08
 3/6 anonim ***** válasza:

1.valaszolo vagyok.

jatekra inkabb az i5,i7 processoros gepeket nezd.amugy tanulasra jo es egy nfs-t vagy egy sims-et megbir.

2016. máj. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1.es 2. vagyok. nezd meg ezt [link] vagy ezt [link] mindketto jo es a jatekokat jobban megbirja mint a lenovo yoga 500
2016. máj. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! :)
2016. máj. 29. 10:06
 6/6 anonim ***** válasza:
szivesen
2016. máj. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!