Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Filmezéshez milyen pendrive-ot...

Filmezéshez milyen pendrive-ot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

128 GB-osat szeretnék venni. Viszonylag sok HD filmet szeretnék rárakni, és fontos lenne, hogy ne akadozzon, vagy ilyesmi. Illetve hogy laptopon és tv-n is tudjam nézni, ami rajta van.


Van esetleg olyan márka, amit kerüljek? Vagy olyan modell, ami szerintetek sz@r?



2016. máj. 8. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha túl olcsó, kerüld (a neten kb 15-20 ezernél kezdődnek). Főleg ha külföldi webshopból van, szeretik Kínában kicsit buherálni a dolgokat, hogy soknak tűnjön a kapacitás, csak épp nem fog működni.


Nem tudom mennyire vagy rá nyitott, én egy 2-4 terás merevlemezt vennék, és egy dokkolót hozzá, és azt olvassa be a tévé. Árban majdnem ugyanott van, de kapacitásban több tízszeres.

2016. máj. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 |Orfeusz| ***** válasza:
Külső merevlemez, vagy bármilyen HDD (akár használt, a 2.5" előny) és egy USB3.0-s rack. Ha HD filmeket teszel rá, a 128GB kevés lesz. Egy film 8-10GB, gondolom nem 12-15 filmet szeretnél rajta tárolni :)
2016. máj. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Félve kérdezem meg, miért kell a dokkoló vagy a rack? Nekem egy sima 2.0-ás USB csatlakozón át van rákötve a külső HDD, de gyönyörűen mennek róla a full HD filmek is.
2016. máj. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudtommal a 3,5 colos merevlemezeknek 12+5 volt kell, és az USB csatlakozó csak 5-öt tud leadni, ezért van a dokkoló/rack-hez plusz tápellátás.

A "hordozható" 2,5 colos merevlemezeknek elég az 5 volt.

2016. máj. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4: Ja, csak a táp miatt? A külső HDD-mnek amúgy is kell a hálózati adapter, úgyhogy az nem gond.
2016. máj. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!